Shadow

Biz Kimiz?

Kaktüs Düşünce Kitap Kulübü olarak misyonumuz tüm şehirlerdeki kitap severleri bir araya getirmek, coşku dolu samimi bir topluluk oluşturmaktır. Her ilden seçtiğimiz moderetörler eşliğinde ayda bir kez toplanıp seçtiğimiz kitabın yorumunu yapıp içimizi döküyoruz. Hiçbir zaman şöhretimize güvenmeyiz 🙂 ve her zaman Kitap ve Düşünce Kulübümüzü genişletip ilerlemeye çalışırız. Ben bu şehrin moderetörü olmalıyım diyorsan bizimle iletişime geç seni bekliyoruz.  İletişim bilgilerimiz sayfanın altındadır.

Kaktüs Düşünce üyelerine karşı sorumluluk hisseden Kitap ve Düşünce Kulübü olarak, sizi güncel tutmaya kararlıdır. Burada en son gelişmeleri, özel bilgileri ve medyayı ve daha fazlasını bulacaksınız. Merkezimiz Çorlu ve İzmir şehrinde ancak her zaman büyümenin ve etkileşim alanımızı genişletmenin peşindeyiz. Benim şehrim de burada olmalı diyorsan bizimle iletişime geçebilirsin. Sitemizi keşfedin ve eğlenceli ve aynı zamanda canlı topluluğumuza katılın! Çekilişlerimize katılın!!!

Kaktüs Düşünce Neden Kuruldu?

Çorlu Dr. Sadık Ahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kitap kulübü olarak başlayan @kaktusdusunce öğrencilerle birlikte şehirlere açılmaya başladı. Öğrencilerimiz ile birlikte yürüttüğümüz projemizin amacı okumayı sevdirmek, okuduklarımızı paylaşmak ve sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktır.

Sloganımız #kaktusdusunceokuyor diyerek sosyal medyada sesimizi duyurmaya ve Türkiye’de okumayan kalmasın düşüncesiyle adım adım her şehrimize yayılmaya devam ediyoruz.

Kaktüs Düşünce Sosyal Sorumluluk

Kaktüs Düşünce Kitap Kulübü sosyal sorumluluk olarak okullara, ihtiyacı olanlara kitap temin etmektedir. Bir sonraki amacı ise öğrenci okutmak olan grubumuz, gün geçtikçe büyümekte ve farklı sosyal sorumluluk projeleri için çalışmalarına devam etmektedir.

Sosyal medyalarımız

İnstagram @kaktusdusunce

Facebook Kaktüs Düşünce

Telegram grubumuza dahil olabilmek için ( herkese güvenli bir ortam yaratabilmek adına) ön eleme grubumuza eklendikten sonra asıl grup bağlantımızı veriyoruz.

Ön eleme linkimiz ( telefon numaraları güvenliği için telegram kullanıyoruz)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir